• ساعت کاری:شبانه روزی
  • تلفن:34800006-026

لامینت

 

 

لامینت دندان

لامینت (لمینت) یا ونیر لایهای از مواد همرنگ دندان است که برای اصلاح فرم، شکل، رنگ و طول دندانها یا بستن فاصله بین دندانها و درمان دندانهای شکسته روی دندان قرار داده می;شود. ونیرها یا از جنس کامپوزیت هستند و به طور مستقیم و داخل مطب ساخته میشود (که به آنها ونیر کامپوزتی میگویند) و یا از جنس سرامیک هستند و در لابراتور ساخته میشوند (که به آنها ونیر سرامیکی گفته میشود). (برخی نکاتی که باید بعد از لمینت دندان رعایت کرد)به علت تراش بسیار کم و ایجاد زیبایی فوق العاده ونیرها اولین طرح درمان در دندانهای قدامی محسوب میشوند 

 

لامینت (لمینت) یا ونیر لایهای از مواد همرنگ دندان است که برای اصلاح فرم، شکل، رنگ و طول دندانها یا بستن فاصله بین دندانها و درمان دندانهای شکسته روی دندان قرار داده می;شود. ونیرها یا از جنس کامپوزیت هستند و به طور مستقیم و داخل مطب ساخته میشود (که به آنها ونیر کامپوزتی میگویند) و یا از جنس سرامیک هستند و در لابراتور ساخته میشوند (که به آنها ونیر سرامیکی گفته میشود). (برخی نکاتی که باید بعد از لمینت دندان رعایت کرد)به علت تراش بسیار کم و ایجاد زیبایی فوق العاده ونیرها اولین طرح درمان در دندانهای قدامی محسوب میشوند . 

 

 

آیا در جریان این درمان دندان ها تراش می خورند؟
تراش دندان قبل از گذاشتن لامینت بستگی به طرح و شکل اولیه دندانها و وضعیت اکلوژن بیمار دارد. در برخی از موارد انجام هیچ گونه تراشی لازم نیست اما در برخی از موارد تراش دندان لازم است. البته به طور کلی تراش ایجاد شده در دندان ها بسیار محافظه کارانه تر از تراش روکش است و حجم بسیار کمتری از دندان تراشیده می شود.

مراقبت های بعد ازلمینت:
بعد از اینکه درمان انجام شد فرد باید مراقبت های دهانی لازم را به عمل آورده و با رعایت کردن بهداشت دندان ها از آسیب رسیدن به آن پیشگیری گردد.اگر نیاز به جرم گیری دندان پیدا شد باید به دندانپزشک خود اطلاع داد که دندانش لیمنت است و اگر جرم گیری را با استفاده از دستگاه انجام می دهد باید احتیاط کامل را انجام دهد .استفاده کردن بی رویه از دهان شویه ها که حاوی فلوراید ها هستند میتواند روی لمینت ها تاثیر گذاشته و قبل از استفاده از دهانشویه به متخصص دندانپزشکی خود اطلاع داده تا بر اساس تجویز دکتر استفاده شود.

درباره ما

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تاج مجهزترین و لوکس ترین کلینیک دندانپزشکی در سطح استان البرز می باشد که دارای مدرن ترین امکانات دندانپزشکی اعم از یونیت های پیشرفته, سیستم استریلیزاسیون مرکزی

تماس با ما

  • البرز-کرج-ابتدای خرمدشت-خیابان ولیعصر-ساختمان کوثر-طبقه 2
  • 026-34800002
  • info@tajjclinic.com

ساعات کاری

کلینیک دندانپزشکی تاج به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات آماده ارائه خدمت به شهروندان گرامی میباشد.

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی کرج

نمایندگی سیماران کرج

عضویت در خبرنامه
تماس تلفنی